MOTI/ Parashikimi i sinoptikanëve për ditën e sotme, e premte 19 korrik 2019…

Sipas MeteoAlb, parashikimi i motit mbi vendin tonë për ditën e sotme- e premte 19 korrik 2019 dhe ditën e neserme- e shtunë 20 korrik 2019, do të paraqitet si në grafikën që mund të ndiqni më poshtë:


Për t’u bërë pjesë e grupit ShkodraWeb Media mjafton të klikoni: Join Group" dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi ShkodraWeb Media ju mirëpret!