MOTI/ Parashikimi i sinoptikanëve për ditën e sotme, e premte 12 tetor 2018…

Sipas MeteoAlb, parashikimi i mott mbi vendin tonë, për ditën e sotme- e premte 12 tetor 2018 dhe ditën e neserme- e shtune 13 tetor, do të paraqitet si në grafikën në vijim:

Loading...