MOTI – Parashikimi i sinoptikanëve për ditën e sotme, e merkurë 22 janar 2020…

Sipas MeteoAlb, parashikimi i motit mbi vendin tonë për ditën e sotme- e mërkurë 22 janar 2020 dhe ditën e neserme- e enjte 23 janar 2020, do të paraqitet si në grafikën që mund të ndiqni më poshtë:


Për të afishuar reklamën apo njoftimin tuaj në ShkodraWeb Media mund të kontaktoni duke klikuar ShkodraWeb Media dhe menjëherë do të kontaktoheni nga stafi. ShkodraWeb Media ju mirëpret!