MOTI – Parashikimi i sinoptikanëve për ditën e sotme, e martë 21 janar 2020…


Sipas MeteoAlb, parashikimi i motit mbi vendin tonë për ditën e sotme- e martë 21 janar 2020 dhe ditën e neserme- e merkurë 22 janar 2020, do të paraqitet si në grafikën që mund të ndiqni më poshtë:


[AL] Nëse klikoni në reklamat në këtë faqe, na ndihmoni në misionin tonë! FALEMINDERIT!

[EN] If you click on the ads on this page, help us with our mission! THANK YOU!


Mbështet ShkodraWeb Media

Fibank Albania