ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

MOTI/ Parashikimi i sinoptikanëve për ditën e sotme, e hënë 23 prill 2018

Sipas MeteoAlb, për ditën e sotme, 23 prill 2018 moti në vendin tonë parashikohet si në grafikun më poshtë:

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Leave a Reply

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.