MOTI/ Parashikimi i sinoptikanëve për ditën e sotme, e hënë 15 tetor 2018…

Sipas MeteoAlb, parashikimi i motit mbi vendin tonë për ditën e sotme- e hënë 15 tetor 2018 dhe ditën e nesërme- e martë16 tetor 2018, do të paraqitet si në grafikën më poshtë:

Loading...

Më shumë artikuj nga ShkodraWeb:

FOTO/ Kejvina e “Xing” i përgjigjet ashpër fansit: Mami jot ka bërë shumë gabim që ka hapur këmbët…

Panuçi: Po flinim te goli i parë, por kurrsesi nuk jemi dorëzuar- më vjen keq sepse…

Shqipëria luan mirë, bën volum loje, ka raste për gol por…mundet 2 – 0 nga Izraeli…

Close