MOTI – Parashikimi i sinoptikanëve për ditën e sotme, e enjte 20 shkurt 2020…

Sipas MeteoAlb, parashikimi i motit mbi vendin tonë për ditën e sotme- e enjte 20 shkurt 2020 dhe ditën e neserme- e premte 21 shkurt 2020, do të paraqitet si në grafikën që mund të ndiqni më poshtë: