MOTI/ Parashikimi i sinoptikanëve për ditën e sotme, e enjte 16 maj 2019…

Sipas MeteoAlb, parashikimi i motit mbi vendin tonë për ditën e sotme- e enjte 16 maj 2019 dhe ditën e neserme- e premte 17 maj 2019, do të paraqitet si në grafikën më poshtë:

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

HOROSKOPI/ Çfarë parashikojnë yjet për ditën e sotme, e enjte 16 maj 2019…

Dashi...

“Ja pse nuk mund të ketë zgjedhje me 30 qershor…”, deputeti i “opozitës së re” jep argumentet si ish- polic…

Lefter...

SONDAZHI/ PS vazhdon tkurrjen në Shkodër, PD fitore të padiskutueshme nëse do të votohej sot…

Televizioni...

Close