MOTI – Parashikimi i sinoptikanëve për ditën e sotme, e enjte 16 janar 2020…

Sipas MeteoAlb, parashikimi i motit mbi vendin tonë për ditën e sotme- e enjte 16 janar 2020 dhe ditën e neserme- e premte 17 janar 2020, do të araqitet si në grafikën që mund të ndiqni më poshtë:


Për t’u bërë pjesë e grupit ShkodraWeb Media mjafton të klikoni: Join Group" dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi ShkodraWeb Media ju mirëpret!