MOTI/ Parashikimi i sinoptikanëve për ditën e sotme, e enjte 12 shtator 2019…

Sipas MeteoAlb, parashikimi i motit mbi vendin tonë për ditën e sotme- e enjte 12 shtator 2019 dhe ditën e neserme- e premte 13 shtator 2019, do të paraqitet si në grafikën që mun d të ndiqni më poshtë: