NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

MOTI/ Parashikimi i sinoptikanëve për ditën e sotme, e diel 21 korrik 2019…

Sipas MeteoAlb, parashikimi i motit mbi vendin tonë, për ditën e sotme- e diel 21 korrik 2019 dhe ditën e neserme- e hënë 22 korrik 2019, do të paraqitet si në grafikën që mund të ndiqni më poshtë:


Për t’u abonuar në kanalin tone në YouTube ShkodraWeb TV mjafton të klikoni: SUBSCRIBE dhe do të informoheni me lajme me video por dhe argëtoheni pa fund me humor të zgjedhur! ABONOHU tani!