MOTI – Parashikimi i sinoptikanëve për ditën e martë, 30 qershor 2020…

Sipas IGJEUM, parashikimi i motit mbi vendin tonë për ditën e martë, 30 qershor 2020, do të paraqitet si më poshtë:

RESHJET


Nuk priten reshje në të gjitha qarqet e vendit tonë.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 19 / 33°C

në vendet e ulëta: 16 / 35°C

në vendet malore: 14 / 32°C

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri në mesatare

Copyright © ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Media