MOTI – Parashikimi i sinoptikanëve për ditën e hënë, 5 tetor 2020, si nis java e re…

Moti për ditën e hënë, 5 tetor 2020, do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura t pasuara nga reshje shiu me stuhi të përqëndruara në zonën Veriperëndimore.


Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi maksimale 15-20 m/sek në bregdet.Valëzimi do të jetë i forcës 6 me lartësi vale 1,0-2,5 metër në det të hapur.Temperaturat do të jenë me rënie të lehtë.

Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 14/27°C

Zonat e ulëta 20/31°C

Mbështet ShkodraWeb Media

Zonat bregdetare 23/29°C  /Meteorologe: Rezarta Xhakollari/

ShkodraWeb Media 2017 – 2020 © TË GJITHA MATERIALET NË KËTË FAQE MUND TË PËRDOREN LIRISHT NGA INDIVIDË E MEDIA, DUKE CITUAR NGA JANË MARRË. FALEMINDERIT!

ShkodraWeb Channel
ShkodraWeb Marketing