MOTI – Parashikimi i sinoptikanëve për ditën e diel, 4 tetor 2020, a ju favorizon planet tuaja…

Moti për ditën e diel, 4 tetor 2020, do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura dhe reshje shiu në formën e rrebesheve në zonën Veriperëndimore.Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi maksimale 10-20 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 5 me lartësi vale 1,0-2,0 metër në det të hapur.Temperaturat do të mbeten të larta.


Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 12/29°C

Zonat e ulëta 15/33°C

Zonat bregdetare 19/31°C  /Meteorologe: Rezarta Xhakollari/

Mbështet ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Media 2017 – 2020 © TË GJITHA MATERIALET NË KËTË FAQE MUND TË PËRDOREN LIRISHT NGA INDIVIDË E MEDIA, DUKE CITUAR NGA JANË MARRË. FALEMINDERIT!

ShkodraWeb Channel
ShkodraWeb Marketing