MOTI/ Parashikimi i motit për këtë fillimjave, a do të ketë “surpriza”…?

Sipas MeteoAlb, parashikimi i motit mbi vendin tonë për ditën e sotme- e hënë 25 mars 2019 dhe ditën e neserme- e martë 26 mars 2019, do të paraqitet si në grafikën që mund të ndiqni më poshtë: