MOTI/ Parashikimi i motit për ditën e sotme, e shtune 13 tetor 2018…

Sipas MeteoAlb, parashikimi i motit mbi vendin tonë për ditën e sotme, e shtune 13 tetor 2018 dhe ditën e diel 14 tetor 2018, paraqitet si në grafikën që mund të ndiqni më poshtë:

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

THIRRJA E BASHËS NË PROKURORI/ Reagon Berisha: Akt hakmarrës primitiv i Ramës, ta krrejmë sa me parë kalbësirën…

Shkruan...

FOTO/ Një vit pa njeriun e dashur, fëmijët e Dritan Priftit rrëqethin me mesazhet për të atin…

Më...

ÇËSHTJA “XHISIELA”/ Basha në Prokurori, Kryemadhi: Ky pushtet ka rënë, zbatuan urdhrat e Edi Ramës…

Në...

Close