MOTI/ Parashikimi i motit për ditën e sotme, e shtune 13 tetor 2018…

Sipas MeteoAlb, parashikimi i motit mbi vendin tonë për ditën e sotme, e shtune 13 tetor 2018 dhe ditën e diel 14 tetor 2018, paraqitet si në grafikën që mund të ndiqni më poshtë: