MOTI/ Parashikimi i motit mbi vendin tonë, e enjte 21 mars 2019…

Sipas MeteoAlb, parashikimi i motit mbi vendin tonë për ditën e sotme- e enjte 21 mars 2019 dhe ditën e neserme- e premte 22 mars 2019, do të paraqitet si në grafikën që mund të ndiqni më poshtë: