MOTI – Nëse keni plane për ditën e premte 27 nëntor 2020, mësoni parashikimin e sinoptikanëve për vendin tonë

Moti për ditën e premte, 26 nëntor 2020, do të jetë me kthjellime dhe vranësirat deri mesatare në mesditë në relievet malorë. Era do të jetë jetë me drejtim Veri- Perëndim me shpejtësi deri në 6 m/sek. Valëzimi do të jetë i forcës 2 me lartësi vale 0.3 deri në 0.5 metër në det hapur. Temperaturat do të jenë pa ndryshime.


Temperaturat:

Zona malore -2/12

Zona e ulët -1/21

Zona bregdetare 8/20 gradë Celcius.  /Meteorologe: Rezarta Xhakollari/

ShkodraWeb Channel

PËR TË BUZËQESHUR

Mbështet ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Channel