MOTI – Nëse keni plane për ditën e martë, 8 shtator 2020, mësoni nëse do t’ju favorizojë natyra…

Moti për ditën e martë, 8 shtator 2020, do të vijojë me diell dhe vranësira mesatare në Juglindje dhe Verilindje. Era do të jetë me drejtim Verigperëndim (NW) me shpejtësi maksimale deri në 10 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,3-1,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.


Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 14/33°C

Zonat e ulëta 16/37°C

Zonat bregdetare 20/34°C

Mbështet ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Media 2017 – 2020 © TË GJITHA MATERIALET NË KËTË FAQE MUND TË PËRDOREN LIRISHT NGA INDIVIDË E MEDIA, DUKE CITUAR NGA JANË MARRË. FALEMINDERIT!

ShkodraWeb Channel
ShkodraWeb Marketing