MOTI – Keni plane për të dielën e fundit të shtatorit, mësoni nëse ju favorizon parashikimi i sinoptikanëve, 26 shtator 2021

Moti për ditën e diel, 26 shtator 2021, do të jetë me kthjellime dhe vranësira në shtim deri mesatare. Era do të jetë me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi deri në 8 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,5 deri në 1. 0 metër në det hapur. Temperaturat do të jenë me rritje në të dyja vlerat.

Temperaturat:


Zona malore 10/28°C
Zona e ulët 14/33°C
Zona bregdetare 16/30 °C

Meteorologe: Rezarta Xhakollari