MOTI – Keni plane për të dielën, 18 tetor 2020…mësoni parashikimin e sinoptikanëve nëse ju favorizon…

Moti për ditën e diel, 18 tetor 2020, do të jetë me kthjellime në zonën veriperëndimore dhe vranësira mesatare në jug të vendit. Era do të jetë me drejtim Veri-Perëndim (NW) me shpejtësi maksimale 10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 4-5 me lartësi vale 0,5-1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me pa ndryshime.


Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 5/17°C

Zonat e ulëta 8/21°C

Zonat bregdetare 13/22°C  /Meteorologe: Rezarta Xhakollari/

Mbështet ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Media 2017 – 2020 © TË GJITHA MATERIALET NË KËTË FAQE MUND TË PËRDOREN LIRISHT NGA INDIVIDË E MEDIA, DUKE CITUAR NGA JANË MARRË. FALEMINDERIT!

ShkodraWeb Channel
ShkodraWeb Marketing