MOTI – Keni plane për ditën e martë 29 dhjetor 2020, mësoni nëse ju favorizon parashikimi i sinoptikanëve

Moti për ditën e martë, 29 dhjetor 2020, do të jetë me vranësira të pasuara nga reshje shiu dhe stuhi të zonën Perëndimore. Era do të jetë e vrullshme me drejtim nga kuadrati i Jugut me shpejtësi deri në 10-25 m/sek. Valëzimi do të jetë i forcës 7 me lartësi vale 1.5 deri në 3.0 metër në det hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.


Temperaturat:

Zona malore 5/12

Zona e ulët 10/18

Zona bregdetare 12/18 gradë Celcius. /Meteorologe: Rezarta Xhakollari/

ShkodraWeb Marketing

ShkodraWeb Media © 2017 - 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara ‖ Lejohet kopjimi i materialeve duke përmendur burimin nga janë marrë!

ShkodraWeb Channel