MOTI – Çfarë parashikojnë sinoptikanët për vendin tonë, për ditën e sotme, e enjte 30 korrik 2020

Sipas MeteoAlb, parashikimi i mott mbi vendin tonë për ditën e sotme- e enjte 30 korrik 2020 dhe ditën e neserme- e premte 31 korrik 2020, do të paraqitet si në grafikën që mund të ndiqni më poshtë:


ShkodraWeb Channel