MOTI – Çfarë parashikojnë sinoptikanët për vendin tonë, për ditën e premte 3 korrik 2020…

Sipas IGJEUM, parashikimi i motit për ditën e premte, 3 korrik 2020, do të paraqitet si më poshtë:

RESHJET


Nuk priten reshje në të gjitha qarqet.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 24 / 34°C

në vendet e ulëta: 21 / 35°C

në vendet malore: 15 / 31°C

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

 ABCOM ║ VODAFONE