MOTI/ Çfarë parashikojnë sinoptikanët për këtë fundjavë, si do të jetë moti…

Loading...

Sipas MeteoAlb parashikimi i motit mbi vendin tonë për ditën e sotme dhe ditën e nesërme, paraqitet në grafikën më poshtë:

Loading...