MOTI – A keni plane për fundjavën, mësoni parashikimin e sinoptikanëve për ditën e shtunë 29 gusht 2020…

Moti për ditën e shtunë, 29 gusht 2020, do të mbetet me diell dhe kalime të pakta të vranësirave në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Juglindje (SE) me shpejtësi maksimale deri në 6 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 2 me lartësi vale 0,3-0,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.


Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 16/34°C

Zonat e ulëta 17/38°C

Zonat bregdetare 20/34°C

Mbështet ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Media 2017 – 2020 © TË GJITHA MATERIALET NË KËTË FAQE MUND TË PËRDOREN LIRISHT NGA INDIVIDË E MEDIA, DUKE CITUAR NGA JANË MARRË. FALEMINDERIT!

ShkodraWeb Channel
ShkodraWeb Marketing