MOTI – A keni plane për ditën e mërkurë, 16 shtator 2020…mësoni nëse ju favorizon parashikimi i sinoptikanëve

Moti për ditën e merkurë, 16 shtator 2020, do të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare përgjatë zonave malore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi maksimale deri në 7 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,3-0,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë të larta.


Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 13/32°C

Zonat e ulëta 16/35°C

Zonat bregdetare 21/34°C /Meteorologe: Rezarta Xhakollari/


REKLAMAT NË KËTË FAQE, JANË I VETMI BURIM PËR TË GARANTUAR PAVARËSINË, PAANËSINË DHE PROFESIONALIZMIN E KËSAJ MEDIA. NËSE KENI MIRËSINË NË KËTO REKLAMA, JU NA JEPNI NJË MBËSHTETJE TË ÇMUAR! FALEMINDERIT!

Fibank Albania