MOTI – A do të ketë surpriza për planet tuaja, mësoni parashikimin për ditën e parë të muajit gusht…

Sipas MeteoAlb, parashikimi i motit mbi vendin tonë për ditën e sotme- e shtunë 1 gusht 2020 dhe ditën e neserme- e diel 2 gusht 2020, do të paraqitet si në grafikën që mund të ndiqni më poshtë:


ShkodraWeb Channel