ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

Misteri i aksidentit në Tiranë, përmbyset automjeti i blinduar dhe me targa ruse…

Një makinë blind me targa ruse është aksidentuar mbrëmjen e sotme tek ish-sheshi “Shqiponja” në Tiranë. Raportohet se në momentin kur është afruar policia drejtuesi i mjetit nuk është gjendur aty, i cili dyshohet se ka braktisur mjetin.

Policia ka dyshime se mjeti mund te jete i vjedhur ose drejtuesi i fshihet uniformve blu, ndërsa po bëhet krehja e zones.

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.