MISTERI/ Aktori i njohur 41 vjeçar “ia heq vetes”, gjendet në oborrin e shtëpisë të tij…

Federico Palmieri, aktori i kinemase dhe teatrit eshte gjetur i pajetë ne banese. Artisti 41-vjeçar, i lindur dhe rritur në zonën e Piazza Bolonjës, u gjet i v.arur me një litar në pjesen e kopshtit të shtëpisë së tij, ne oret e pasdites se djeshme.


Sipas asaj që është mësuar ai nuk la asgjë të shkruar. Nderkohe qe ne banese jetonte me nenen dhe qenin e tij. I vleresuar me shume cmime, ai ishte i njohur ne boten e kinematografise. Nuk ka ende detaje per motivet qe e shtyne drejt ketij fundi.

Për t’u bërë pjesë e grupit ShkodraWeb Media mjafton të klikoni: Join Group" dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi ShkodraWeb Media ju mirëpret!