ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

MISTERI/ Aktori i njohur 41 vjeçar “ia heq vetes”, gjendet në oborrin e shtëpisë të tij…

Federico Palmieri, aktori i kinemase dhe teatrit eshte gjetur i pajetë ne banese. Artisti 41-vjeçar, i lindur dhe rritur në zonën e Piazza Bolonjës, u gjet i v.arur me një litar në pjesen e kopshtit të shtëpisë së tij, ne oret e pasdites se djeshme.

Sipas asaj që është mësuar ai nuk la asgjë të shkruar. Nderkohe qe ne banese jetonte me nenen dhe qenin e tij. I vleresuar me shume cmime, ai ishte i njohur ne boten e kinematografise. Nuk ka ende detaje per motivet qe e shtyne drejt ketij fundi.

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.