MINUTA E FUNDIT/ Zjarr në një apartament në zonën pas gjykatës në Laç, flakët shkrumbojnë gjithçka

Digjet nje hyrje apartamenti ne lagjen nr. 4 ne qytetin e Lacit, pas gjykates. Ngjarja pak minuta me pare. Sipas burimeve nuk ka te lenduar pervec demeve materiale, zjarri ka shkrumbuar gjithcka. Zjarrefiksja dhe policia ne vengjarje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com