MINUTA E FUNDIT/ Zjarr i fuqishëm në fshatin Ashtë të Vau- Dejësit, rrezikohen banesa dhe varrezat…

Mësohet se para pak minutave një zjarr i fuqishëm është shfaqur në fshatin Ashtë të Bashkisë Vau- Dejës. Kanë qenë banorë të zonës që kanë dhënë alarmin, duke njoftuar pilicinë. Ndërkohë, nga reparti MZSH Shkodër, janë nisur me urgjencë dy mjete dhe 3 efektivë për tu përballur me flakët. Sipas informacioneve të para,  zjarro rrezikon disa banesa por edhe varrezat e fshatit Ashtë. /ShkodraWeb/

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

Sot ceremonia mortore për 3 punonjësit e Bashkisë, Basha shkon në Mat…

3...

Policia nuk ka akoma një version zyrtar për fatin e “egjiptianes” së vogël…

Të...

VIDEO/ Lulzim Basha del nga prokuroria pas 20 minutava, ka një mesazh të qartë për Edi Ramën dhe shtetin e tij “privat”

Pas...

Close