MINUTA E FUNDIT/ Vihet në pranga drejtori i Kadastrës, akuzat që rëndojnë mbi 36 vjeçarin (emri)

Policia e Durrësit ka arrestuar sot drejtorin e Kadastrës, 36-vjeçarin Liridon Pula.

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës kanë ekzekutuar masën e sigurisë “Arrest me burg ” për akuzën “Shpërdorimi i detyre” dhënë nga Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal