ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

MINUTA E FUNDIT/ Vihet në pranga drejtori i Kadastrës, akuzat që rëndojnë mbi 36 vjeçarin (emri)

Policia e Durrësit ka arrestuar sot drejtorin e Kadastrës, 36-vjeçarin Liridon Pula.

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës kanë ekzekutuar masën e sigurisë “Arrest me burg ” për akuzën “Shpërdorimi i detyre” dhënë nga Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.