MINUTA E FUNDIT/ Tritol banesës së bisnesmenit 60- vjeçar, ngjarja e ndodhur gjatë natës… (emri)

Një ngjarje e rende është regjistruar gjate natës në qytetin e Pogradecit, ku një banese i është vendosur tritol. Ngjarja ndodhi ne lagjen nr.1 të qytetit. Mësohet se shënjestër e sulmit ka qenë banesa e biznesmenit Bajram Fejzollari 60 vjeç. Fatmirësisht nga shpërthimi nuk ka te lënduar, por vetëm dëme materiale. Policia aktualisht është në vendin e ngjarjes dhe po kryen hetimet.

Loading...