MINUTA E FUNDIT – Tjetër lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja sa ishte magnituda dhe ku ishte epiqendra…

Tjetër lëkundje tërmeti para pak minutash në Verilindje të Shqipërisë.

Mësohet se lëkundjet janë ndjerë pak kilometra nga Bulqiza dhe kanë qënë me magnitudë 3.7 të shkallës Rihter. Tërmeti është ndjerë në orën 12:23.