MINUTA E FUNDIT/ Të shtëna me armë zjarri , një shtetas 33- vjeçar mbetet i plagosur

Qyteti i Vlores eshte tronditur serish mesditen e sotme, pas te shtenave me arme zjarri ku nje person dyshohet se është plagosur.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Pavarësia’ në abmientet e jashtme të një lokali dhe paraprakisht thuhet se i plagosur ka mbetur nje 33 vjecar me inicialet R.B

I plagosuri mesohet se eshte jashte rrezikut per jeten. Policia ka shkuar ne vendngjarje dhe ka nisur hetimet per plagosjen.