MINUTA E FUNDIT/ Të shtëna me armë zjarri , një shtetas 33- vjeçar mbetet i plagosur

Qyteti i Vlores eshte tronditur serish mesditen e sotme, pas te shtenave me arme zjarri ku nje person dyshohet se është plagosur.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Pavarësia’ në abmientet e jashtme të një lokali dhe paraprakisht thuhet se i plagosur ka mbetur nje 33 vjecar me inicialet R.B

I plagosuri mesohet se eshte jashte rrezikut per jeten. Policia ka shkuar ne vendngjarje dhe ka nisur hetimet per plagosjen.

Loading...

Lini një Përgjigje

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

Rama e thote qarte: Xhafa nuk duhet te pergjigjet as ligjerisht dhe as moralisht…

Kryeminisri...

AUDIO PERGJIMI/ Asnje surprize, kryeministri Rama merr ne mbrojtje ministrin e brendshem…

Një...

Berisha: Agroni u nis me avion sekret ne Itali, letren e shkruajti Fatziu…

Shkruan...

Close