ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

MINUTA E FUNDIT/ Refuzimi për hapjen e negociatave, kryeministri i Maqedonisë së Veriut jep dorëheqjen…

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ka dhënë dorëheqjen. “Kjo është ajo që mësohet nga burimet diplomatike evropiane në margjinën e samitit të BE-së, ku Shtetet Anëtare nuk kanë arritur një marrëveshje për të filluar negociatat e pranimit me Maqedoninë Veriore dhe Shqipërinë”, shkruan “ANSA”.

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.