MINUTA E FUNDIT/ Pronari 45 vjeçar i jep fund jetës në mes të lokalit të tij me çifte, mister arsyet (emri)

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Korçës, vetëm pak minuta më parë. Një person ka vr.arë veten me ar.më gjahu, në ambientet e lokalit të tij. Mësohet se viktimë ka mbetur shtetasi Viktor Bardhoshi, 45 vjeç.


Informacion paraprak

Me datë 03.11.2019, në orën 14.00, jemi njoftuar se në lagjen nr.9, rruga “1 Maji”, shtetasi V.B, rreth 45 vjeç, dyshohet se ka vr.arë veten me ar.më gjahu në ambjentet e lokalit në pronësi të tij.

Grupi hetimor po kryen veprimet proceduriale dhe po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

PËR KOHËN E LIRË KANALI YNË VIDEO – SHKODRAWEB TV NË YOUTUBE…nëse ju pëlqen mund të abonoheni SUBSCRIBE!