MINUTA E FUNDIT – Përfshihet nga flakët banesa, brenda saj gjendet i asfiksuar një fëmijë…

Flakët e zjarrit kanë përfshirë një banesë në fshatin Sanxhak të Kurbinit. Nga ngjarja e rëndë, një fëmijë është gjetur i asfiksuar pa jetë brenda kësaj banese në flakë. Forca të shumta policie dhe zjarrfikësit janë në vendngjarje. Po punohet për shuarjen e flakëve të zjarrit.

Copyright © ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Media