MINUTA E FUNDIT – Performanca e dobët i kushton postin shefit të komisariatit, ja kush e zëvendëson…

Shefi i Komisariatit të Lushnjes, Elton Pepa është shkarkuar nga detyra. Performanca e dobët ishte shkaku i shkarkimit të tij. Ish-shefi Pepa është zëvendësuar në këtë detyrë nga Ardian Metani, i cili do të drejtojë tashmë Komisariatin e këtij qyteti.


Për t’u bërë pjesë e grupit ShkodraWeb Media mjafton të klikoni: Join Group" dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi ShkodraWeb Media ju mirëpret!