MINUTA E FUNDIT/ Një tjetër termet 5 ballë shkund Tiranën dhe Durrësin, natë e vështirë sonte…

Nuk kanë të ndalur lëkundjet e termetit. Një shkundje e fortë është regjistruar në orën 00.07 minuta.Bëhet fjalë për të njëjtën zonë si edhe termetet e mëparshme. Ai është regjistruar i fortë, i shkallës 5 ballë dhe në një thellësi 30 km. Sipas të dhënave, lëkundja është ndjerë në distancë 31 km nga perendimi i Tiranës, 3 km nga veriu i Durrësit dhe 10 km nga perendimi i Shijakut. Sipas gjasave, e sotmja do të jetë një natë e vështirë për qytetarët e Tiranës e Durrësit.


Për t’u bërë pjesë e grupit ShkodraWeb Media mjafton të klikoni: Join Group" dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi ShkodraWeb Media ju mirëpret!