Një tjetër pushues humb jetën në bregdetin shqiptar, 86 vjeçari ndërron jetë në Velipojë…(emri)

Një tjetër person ka ndërruar jetë gjatë pushimeve në bregdetin shqiptar. Agush Kastrati 86-vjeç nga Kosova ka humbur jetë ditën e sotme në plazhin e Velipojës. Ai është futur në det për t’u larë por ka ndërruar jetë si pasojë e një ataku kardiak.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal