MINUTA E FUNDIT/ Ngjarje e rëndë në zonën e plazhit në Velipojë, një 40 vjeçar shtypet nga makina dhe ndërron jetë…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak minutave në Velipojë. Mësohet se një automjet ka përplasur një shtetas 40 vjeç banor në Velipojë, i identifikuar si Bujar Bujaj. Sipas informacioneve nga policia e Shkodrës, mësohet se ngjarja ka ndodhur në zonën e plazhit dhe drejtuesi i mjetit është një shtetas po banor i Velipojës. Deri në këto momente, nuk ka infomacione më të detajuara lidhur me aksidentin fatal të disa minutave më parë. Më poshtë, njoftimi i Policisë së Shkodrës.

….

Shkodër/ Informacion Paraprak

Me date 21.03.2019 rreth orës 18:50, jemi njoftuar se në plazh Velipojë, mjeti tip Benz me drejtues shtetasin M. L. banues në Velipojë, ka aksidentuar me pasoje vdekje shtetasin B. B. vjeç 40, banues Velipoje.

Drejtuesi i mjetit do shoqërohet për në ambjentet e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër për veprime të mëtejshme

Në vendgjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punohet për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Loading...