EMRI/ Ngjarje e rëndë në Pult të Shkodrës, ekzekutohet 43 vjeçari- policia jep detajet e para…

Me datë 06.11.2019, rreth orës 11:40, në fshatin Sumë, Njësia Administrative Pult, Shkodër, në rrethana ende të paqarta është që.lluar me ar.më zjarri shtetasi Gjergj Krygja, 43 vjeç, i cili ka ndërruar jetë.


Në drejtim të vendngjarjes janë nisur shërbimet e policisë dhe grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje