NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

MINUTA E FUNDIT/ Nëna e dy fëmijëve bie aksidentalisht nga një lartësi e madhe, ndërron jetë…(emri)

Një punonjëse e njësisë administrative Vergo në Delvinë ka ndërruar jetën aksidentalisht pasi ka rënë nga një lartësi e konsiderueshme. Valentina Kotolloshi, 42-vjeçe, nënë e dy fëmijëve, ka qenë duke rregulluar një tub uji ne fshatin Vergo, kur ka rrëshqitur e ka rënë nga një lartësi rreth 20 metra.


Për pasojë, ka marrë dëmtime në kokë dhe pjesë të trupit. Për shkak të dëmtimeve, ajo ka ndërruar jetë gjatë rrugës për në spitalin e Sarandës. Aktualisht, po kryhet ekspertiza mjeko-ligjore e viktimës.