ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

MINUTA E FUNDIT/ Ndërron jetë një tjetër pushues në bregdetin shqiptar, policia jep detajet e ngjarjes…

Më datë 13.08.2019,rreth orës 10:40 në Spille, shtetasi GJ. V rreth 73 vjeç, pushues, është futur në det dhe dyshohet të ketë pësuar arrest kardiak për pasojë ka ndërruar jetë. Grupi Hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Loading...

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.