MINUTA E FUNDIT/ Ndërron jetë 43 vjeçari, policia jep detajet e para për ngjarjen e rëndë…

Nje shtetas 43 vjecar ka nderruar jete ne Tirane. Policia ben me dije se shtetasi E. K.,43 vjeç dyshohet se, gjatë tpërpjekjeve për të riparuar pompën e ujit në pronën e tij, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën. Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme ne rrugën “Brigada VIII”. Nderkohe qe kane nisur hetimet per sqarimin e plote te ngjarjes.

Informacion paraprak

Rreth orës 11:38 në rrugën “Brigada VIII” shtetasi E. K.,43 vjeç dyshohet se gjatë tentativës për të riparuar pompën e ujit në pronën e tij, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal