MINUTA E FUNDIT/ Ndërron jetë 18 vjeçarja që u përfshi në përplasjen e makinës me të cilën udhëtonte me një autobus (emri)

Lajm i keq nga Spitali i Traumës në kryeqytet. Mësohet se ka ndërruar jetë 18 vjeçarja, Shqiponja Xhafa, e cila u aksidentua në përplasjen mes një autobusi dhe një makinë, në të cilën ajo ishte pasagjere. Vajza u transportua me urgjencë me helikopter drejt Tiranës pasi ndodhej në gjendje të rendë, por për fat të keq nuk ka mundur t’u mbijetojë dëmtimeve të marra nga përplasja.

LEXONI MË SHUMË PËR NGJARJE:

FOTO/ Mëngjes aksidentesh, autobusi përplaset me makinën- 8 persona përfundojnë në spital