Minuta e fundit/ Mbytet ne Velipoje 13- vjecari nga Kosova

Drejtoria Vendore e Policise Shkoder njofton: Më datë 05.08.2017, rreth orës 14:30, në plazh Velipojë, kemi marrë njoftim se aksidentalisht është mbytur në ujë, një fëmije L. I, 13 vjeç, banues në Mitrovicë, Kosovë. Ekipi mjeksor dhe Policia kanë mberritur menjëherë në vendngjarje por fëmija ka ndërruar jetë. Po kryhen veprimet me grup hetimor për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes. /ShkodraWeb/

[frontpage_news widget=”6289″ name=”Lexoni edhe…”]