ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

MINUTA E FUNDIT/ Makina përplas për vdekje “çiklistin” dhe largohet me shpejtësi…

Një aksident fatal ka ndodhur në Vajkan, ku ka humbur jetën një person. Ai quhet Shpëtim Isufi dhe po udhëtonte me biçikletë kur është goditur nga një automjet me shpejtësi. Për pasojë Shpëtim Isufaj ka gjetur v.dekjen e menjëhershme nga dëmtimet e marra.

Loading...

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.