MINUTA E FUNDIT/ Makina përplas për vdekje “çiklistin” dhe largohet me shpejtësi…

Një aksident fatal ka ndodhur në Vajkan, ku ka humbur jetën një person. Ai quhet Shpëtim Isufi dhe po udhëtonte me biçikletë kur është goditur nga një automjet me shpejtësi. Për pasojë Shpëtim Isufaj ka gjetur v.dekjen e menjëhershme nga dëmtimet e marra.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal